The Secret World
The Secret World, bütün gizemiyle sizleri bekliyor.
Cadıların bütün sırları ortaya çıkacak! Hadi Durma Sen de Katıl Aramıza!
The Secret World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kadim On Üçler Divânı Alımları

+16
Columbine Éditta Montaé
Irene Horälee
Clíodhna Clodagh
Victoria Claire Hale
Cassiel Darkmoon
Rosepery Dé Querin
Hassan ibn Abu Ayyub
Marvin Moriarty
Cecilia Boudlaire
Ioan Xymphadôré
Sorcha Kuran
Mélanie Lillian Howe
Michelle Laurén Manoir
Arwen Duerre Undomiel
Ophelie Monteaz
Alexander Bedwyr Coeus
20 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Alexander Bedwyr Coeus

Alexander Bedwyr Coeus

Kadim On Üçler Divânı Alımları Empty
MesajKonu: Kadim On Üçler Divânı Alımları   Kadim On Üçler Divânı Alımları EmptyC.tesi Nis. 24, 2010 7:33 pm

Ad&Soyad:
İstenilen Mevkii:
Kişilik Özellikleriniz:
Taraf:
RP Puanı:
Ophelie Monteaz
Kadim On Üçler Divânı Mahkeme Başkanı
Kadim On Üçler Divânı Mahkeme Başkanı

MesajKonu: Geri: Kadim On Üçler Divânı Alımları   Kadim On Üçler Divânı Alımları EmptyPaz Nis. 25, 2010 7:40 pm

Ad&Soyad:Ophelie Monteaz
İstenilen Mevkii: Kadim onüçler divani mahkeme başkanı
Kişilik Özellikleriniz:Zeki,başarılı,işini seven ve zevkle yapan,konuşmasını bilen,ailesine ve sevdiklerine sadık
Taraf:Şuan tarafsız
RP Puanı:89
Alexander Bedwyr Coeus

Alexander Bedwyr Coeus

MesajKonu: Geri: Kadim On Üçler Divânı Alımları   Kadim On Üçler Divânı Alımları EmptyPaz Nis. 25, 2010 7:43 pm

Kabul Edilmiştir...
Arwen Duerre Undomiel
Kadim Divân Koruyucusu
Arwen Duerre Undomiel

MesajKonu: Geri: Kadim On Üçler Divânı Alımları   Kadim On Üçler Divânı Alımları EmptyPaz Nis. 25, 2010 8:10 pm

Ad&Soyad:Arwen Duerre Undomiel
İstenilen Mevkii:
# Kadim On Üçler Divânı Koruyucuları ~ 80 Rp Puanı Ve Üzeri
Kişilik Özellikleriniz:Güvenilir,Vurdumduymaz,Sinirlendiği zaman kimseyi tanımayan,neşeli.
Taraf:İyiler...
RP Puanı:80
Michelle Laurén Manoir

Michelle Laurén Manoir

MesajKonu: Geri: Kadim On Üçler Divânı Alımları   Kadim On Üçler Divânı Alımları EmptyPtsi Nis. 26, 2010 1:09 pm

Kabul edildi.
Mélanie Lillian Howe
Kadim On Üçler Divânı Hakimi
Mélanie Lillian Howe

MesajKonu: Geri: Kadim On Üçler Divânı Alımları   Kadim On Üçler Divânı Alımları EmptyPtsi Nis. 26, 2010 1:26 pm

Ad&Soyad: Mélanie Lilllian Howe
İstenilen Mevkii:
Kişilik Özellikleriniz: Deli dolu, neşeli, zeki, atak, dikkatli, kıskanç, ileri görüşlü, lider ruhlu...
Taraf: Tarafsız.
RP Puanı: 76

En son Mélanie Lillian Howe tarafından Ptsi Nis. 26, 2010 1:28 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Alexander Bedwyr Coeus

Alexander Bedwyr Coeus

MesajKonu: Geri: Kadim On Üçler Divânı Alımları   Kadim On Üçler Divânı Alımları EmptyPtsi Nis. 26, 2010 3:57 pm

Kabul Edildi.
Sorcha Kuran
Kadim On Üçler Divânı Baş Koruyucu
Kadim On Üçler Divânı Baş Koruyucu

MesajKonu: Geri: Kadim On Üçler Divânı Alımları   Kadim On Üçler Divânı Alımları EmptyCuma Nis. 30, 2010 5:01 pm

Adım&Soyadım: Sorcha Kuran
İstediğim Mevkii: Baş koruyucu
Kişilik Özelliklerim: Aşırı derecede kibirli biriyim. Dışarıdan insanları fazla hor görmesem de içimde onlara karşı küçük bir nefret beslerim her zaman. Hiçbir zaman duygularımı tam olarak dışa vurmaz, hep umursamazlığa vurarak içimde saklar. Günü gelince içinde biriken nefreti dışarı vururum ve büyük bir intikam alırım. Her konuda yeteneklidirim; müzik olsun resim olsun.. her konuya mutlaka el atmıştırım. Yeteneklerim sihir konusunda da üst seviyededir. Başaramadığım bir büyü veya iksir olmamıştır şimdiye kadar. Bir şeyi yapmak isteyince onu sonuna kadar götürürüm ve eninde sonunda yaparım. Beni binasında ayıran tek şey görevlerden kaçmamamdır...Kendisimi dünya merkezi olarak görürüm ve kesinlikle seçici bir arkadaş yapım vardır. Tamam bazen gıcık bir tip olabilirim. Ama bu doğamda var ben değişmem. Biraz düzeltiyorum baya huysuz biriyim! Dışarıdan bakıldığında AH-Her-İstediğimi-Alırım! tarzı bir sürtük olabilirim ama değer verdim mi? Tam veriririm. "Zafere giden her yol mübahtır!" şeklinde istediğim bir şey yada biri için herşeyi yaparım zaten eninde sonunda benim olur! Herkes benim olabilir ancak biri beni sahpilenmeye kalkarsa gözlerini oyarım.İnsanları ikna etmekte bir numarayım.En büyük zaafım güce olan düşkünlüğümdür. Güç için babamı bile tanımam ama zaten tanımıyorum! Size bir sır vereyim ne kadar mantığa düşkün olsamda bazen tam bir ahmağa yakışacak hareketler yaptığım oluyor... Ama bunu duyup iletişimi engelleyen piskolojik bir etmen olarak işinize yarayanı almayın kendinizi bir kaya kadar ölü bulursunuz!!!!!
Tarafım: Çoğunlukla işime gelen taraf
RP Puanım: 95
Alexander Bedwyr Coeus

Alexander Bedwyr Coeus

MesajKonu: Geri: Kadim On Üçler Divânı Alımları   Kadim On Üçler Divânı Alımları EmptyCuma Nis. 30, 2010 5:05 pm

Kabul Edildi ^^
Ioan Xymphadôré

MesajKonu: Geri: Kadim On Üçler Divânı Alımları   Kadim On Üçler Divânı Alımları EmptyPaz Mayıs 02, 2010 11:49 am

x. Ioan Xymphadôré
x. Kadim On Üçler Divânı Yüksek Üyesi, Temel Cadılık Kuramı Mentoru
x. Kişisel Özellikleri: Sakin yaratılışlı olduğundan sinirlendiğini kolay kolay tecrübe edemezsiniz, ancak sinirlendiği zaman yanında olmak istemezsiniz. Zaman zaman fazla hırçın, soğuk ya da taş kalpli olmasının yanında tam bir müzik tutkunudur. Hırsları, rahatlıkla mantığının önüne geçebilir. Kendi çıkarı olmadığı sürece kimseye yardım etmez.
x. Tarafsız
x. 100
Alexander Bedwyr Coeus

Alexander Bedwyr Coeus

MesajKonu: Geri: Kadim On Üçler Divânı Alımları   Kadim On Üçler Divânı Alımları EmptyPaz Mayıs 02, 2010 12:40 pm

Kabul Edilmiştir. ^^
Cecilia Boudlaire
Kadim On Üçler Divanı Uluslararası Heyet Başkanı
Cecilia Boudlaire

MesajKonu: Geri: Kadim On Üçler Divânı Alımları   Kadim On Üçler Divânı Alımları EmptyC.tesi Mayıs 08, 2010 6:10 pm

Ad&Soyad: Cecilia Boudlaire
İstenilen Mevkii: Kadim On Üçler Divânı Yüksek Üyesi, Voodoo Mentoru
Kişilik Özellikleriniz: Çok içime kapanık ve çok sessizim. İnsanlarla konuşurken kendim gibi olamıyor, doğal davranamıyorum. Hep, herkesin benim içinde olmadığım belirli bir düzene uygun hareket ettiğini düşünüyorum. Toplumda yerimi bulamıyorum. Tamam belki kariyerimin doruk noktalarında bir yerdeyim. Fakat bu bana psikolojik olarak bana bir etki etmiyor. Aksine, işlerin yoğunluğu yüzünden daha da strestli oluyorum. Her zaman kederli ve üzgün göründüğümü söylerler. İnsanların yaptıkları her şeyi beni dışlamak için yapıyorlar gibi hissediyorum. Kendimi tam olarak anlatamıyorum. Kimse nasıl bir duygu seli içinde olduğumun farkında değil. Herkes o kadar meşgul ki kendi işiyle, kimse bana ayıracak vakit bulamıyor sanki. Kararsız biri değilim. Şu ana kadar yaptığım hiçbir şeyden pişmanlık duymadım. Zaten ilke olarak hiç "keşke" dememeyi hedeflerim her zaman. Umarım hiç keşke demem. Kardeşlerimi ve kuzenlerimi çok seviyorum. Onlar olmasa yaşayamazdım sanırım. Onlar bu dünyada beni anlayan nadir insanlardan birkaçı. Hiçbir zaman ayrılmayacağız. Ailem hep birarada olacak.
Taraf: Aydınlık
RP Puanı: 97
Alexander Bedwyr Coeus

Alexander Bedwyr Coeus

MesajKonu: Geri: Kadim On Üçler Divânı Alımları   Kadim On Üçler Divânı Alımları EmptyC.tesi Mayıs 08, 2010 6:11 pm

Voodoo dolu tatlım... Başka bir mentorluk seçersen sevinirim.
Cecilia Boudlaire
Cecilia Boudlaire

MesajKonu: Geri: Kadim On Üçler Divânı Alımları   Kadim On Üçler Divânı Alımları EmptyC.tesi Mayıs 08, 2010 6:13 pm

Uluslararası Heyet Başkanlığı olur mu? Listede boş =)
Alexander Bedwyr Coeus

Alexander Bedwyr Coeus

MesajKonu: Geri: Kadim On Üçler Divânı Alımları   Kadim On Üçler Divânı Alımları EmptyC.tesi Mayıs 08, 2010 6:15 pm

Bir hata olmuş düzeltilir. Uluslararası Heyet Başkanlığı kabul edilmiştir.
Marvin Moriarty

MesajKonu: Geri: Kadim On Üçler Divânı Alımları   Kadim On Üçler Divânı Alımları EmptyC.tesi Mayıs 08, 2010 6:19 pm

Ad&Soyad: Marvin Moriarty
İstenilen Mevkii: Kadim On Üçler Divânı Yüksek Üyesi, Vodoo Kuramı Mentoru.
Kişilik Özellikleriniz: Kaçık, belirsiz bir kişiliğe sahip, ani ve atik.
Taraf: ?
RP Puanı: 100.
dipnot: vodoo mentorluğu olmuyorsa necromancy mentorluğu iyidir.
Alexander Bedwyr Coeus

Alexander Bedwyr Coeus

MesajKonu: Geri: Kadim On Üçler Divânı Alımları   Kadim On Üçler Divânı Alımları EmptyC.tesi Mayıs 08, 2010 6:20 pm

Necromancy mentorluğu kabul Edilmiştir.
Hassan ibn Abu Ayyub

MesajKonu: Geri: Kadim On Üçler Divânı Alımları   Kadim On Üçler Divânı Alımları EmptyC.tesi Mayıs 08, 2010 6:37 pm

Ad&Soyad: Frank Foulkes.
İstenilen Mevkii: Toprak Hakimiyeti Mentoru.
Kişilik Özellikleriniz: Fazlasıyla heyecanlı, deli. Rahatsız edici derecede komik ve hareketli.
Taraf: Tarafsız.
RP Puanı: 100.
Alexander Bedwyr Coeus

Alexander Bedwyr Coeus

MesajKonu: Geri: Kadim On Üçler Divânı Alımları   Kadim On Üçler Divânı Alımları EmptyC.tesi Mayıs 08, 2010 6:38 pm

Kabul Edilmiştir.
Rosepery Dé Querin

MesajKonu: Geri: Kadim On Üçler Divânı Alımları   Kadim On Üçler Divânı Alımları EmptyPaz Mayıs 09, 2010 11:49 am

Ad&Soyad: Rosepery Dé Querin
İstenilen Mevkii: Kadim On Üçler Divânı Yüksek Üyesi, Lanetler ve Çözümleri Mentoru
Kişilik Özellikleriniz: Rosepery tamamiyle bir iyilik perisidir. Her şeyi umuda ve huzura bağlayan bir karakteristik özelliğe sahiptir. Onun için hiç bir zaman karamsarlık yoktur. Arkadaşlık ve aile bağları onun için çok önemli bir yere sahiptir. Kaybetmekten asla hoşlanmaz ama çevresiyle de yarış içinde değildir. Aradığı aşkı bulmuştur, ölesiye bağlanmıştır. Delidolu ve capcanlı birisidir.
RP Puanı: 90
Alexander Bedwyr Coeus

Alexander Bedwyr Coeus

MesajKonu: Geri: Kadim On Üçler Divânı Alımları   Kadim On Üçler Divânı Alımları EmptyPaz Mayıs 09, 2010 11:50 am

Kabul Edilmiştir.
Cassiel Darkmoon

Cassiel Darkmoon

MesajKonu: Geri: Kadim On Üçler Divânı Alımları   Kadim On Üçler Divânı Alımları EmptyPtsi Mayıs 10, 2010 2:33 pm

Ad&Soyad:Cassiel Darkmoon
İstenilen Mevkii:Hava Hakimiyeti Mentoru
Kişilik Özellikleriniz:Arkadaşlarıyla ve ortaklarıyla ilişkilerinde mantıklı ve ikna edicidir.Sonuna kadar savaşır. Cesurdur. Ne içine kapanık ne de dışa dönüktür. Girdiği bir ortama hemen uyum sağlamaz, önce insanları anlamaya çalışır. Elbette sevgilisi olmuştur ama çok uzun süren ilişkiler yaşamamıştır. Bu onun çıktığı kişileri fazlasıyla sevip de karşılık almamasından kaynaklı olabilir.Her zaman özgürlük arayışındadır.Herhangi bir konuda karar vermeden önce sonuçları değerlendirir.
Taraf: İyiler
RP Puanı: 90
Alexander Bedwyr Coeus

Alexander Bedwyr Coeus

MesajKonu: Geri: Kadim On Üçler Divânı Alımları   Kadim On Üçler Divânı Alımları EmptyPtsi Mayıs 10, 2010 2:45 pm

Kabul Edilmiştir.
Victoria Claire Hale
Öğrenci
Öğrenci
Victoria Claire Hale

MesajKonu: Geri: Kadim On Üçler Divânı Alımları   Kadim On Üçler Divânı Alımları EmptyPerş. Mayıs 13, 2010 1:28 pm

Ad&Soyad: Victoria Claire Hale
İstenilen Mevkii: Kadim On Üçler Divânı Avukatları

Kişilik Özellikleriniz: Eğlencelidir. Arkdaşlarıyla vakit geçirmekten hoşlanır. Kolay sinirlenmez ama sinirlenince sonu kötü biter. Yalan söyleyenlerden hiç hoşlanmaz. En önem verdiği şey güvendir.
RP Puanı : 85
Clíodhna Clodagh

Clíodhna Clodagh

MesajKonu: Geri: Kadim On Üçler Divânı Alımları   Kadim On Üçler Divânı Alımları EmptyPerş. Mayıs 13, 2010 2:06 pm

Kabul edilmiştir. ^^

Kadim On Üçler Divânı Alımları
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Kadim On Üçler Divânı Kadrosu
» Kadim Divan
» Druid Alımları
» Morteus Alımları
» Görevli Alımları